menusearch
taknamasazanco.ir

معرفی انواع کانکس

معرفی ویژگی های کانکس کامپوزیتی معرفی ویژگی های کانکس کامپوزیتی کامپوزیت براي پوشش نمای بيرونی و يا دکوراسيون داخلی ساختمان‌ها به صورت ديواره ، پارتيشن و سقف کاذب کاربرد فراوانی دارد اين ورق‌ها متشکل از دو لايه ورق آلومينيومی در پوسته‌های بيرونی و يک لايه از مواد پلی اتيلن و يا مواد نسوز کانی در وسط می‌باشد . معرفی ویژگی های کانکس فابیر گلاس معرفی ویژگی های کانکس فابیر گلاس فایبرگلاس نوعی از کامپوزیت‌های پلیمری می‌باشد که از پوشش مواد نفتی و پشم شیشه تشکیل شده است و در ساخت برخی از کانکس‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و از لحاظ عایق بندی به دلیل اینکه از الیاف شیشه در آن استفاده می‌شود مورد توجه می‌باشد.از فایبرگلاس در صنایع مختلف به دلیل استحکام بالا، وزن سبک و مقاومت و دوام زیاد استفاده فراوان می‌شود.
معرفی ویژگی های کانکس گردشگری معرفی ویژگی های کانکس گردشگری از کانکس توریستی برای اسکان توریست‌ها و مسافران در مکان‌های تفریحی و گردشگری و هر مکانی که در آن احتیاج به اقامت مسافران و توریست باشد استفاده میگردد.
معرفی ویژگی های کانکس کشاورزی معرفی ویژگی های کانکس کشاورزی کانکس کشاورزی یکی از انواع کانکس می‌باشد که در باغات و مزارع استفاده میشود. کانکس کشاورزی به عنوان محل استراحت کارگران و یا انبار برای وسایل کشاورزان است. با توجه به سفارش مشتری این کانکس می‌تواند امکاناتی مثل سرویس بهداشتی و یا تخت خواب نیز داشته باشد.
معرفی ویژگی های کمپ پیش ساخته پانلی معرفی ویژگی های کمپ پیش ساخته پانلی کمپ‌های پیش ساخته پانلی سازه‌هایی هستند با دیواره‌هایی آماده که از قبل به صورت صنعتی و مکانیزه تولید می‌شوند.این کمپ‌ها با تفاوت در نوع دیواره هایشان از هم تفکیک می‌شوند. جنس دیواره‌های این سازه‌ها از پانل است. این دیواره‌ها دارای ابعاد و اندازه‌های مختلف با جنس‌های متفاوت می‌باشند. معرفی ویژگی های کانکس ایستگاه دوچرخه معرفی ویژگی های کانکس ایستگاه دوچرخه با توجه به تصویب طرح استفاده از دوچرخه در کلان شهر‌ها به جهت ترویج استفاده از دوچرخه به لحاظ سلامتی روح و جسم افراد و جلوگیری از تردد خودروهای شخصی به لحاظ پاکیزگی هوا و هزاران فواید دیگر کانکس‌هایی به جهت استقرار دوچرخه‌ها در سطح شهر و به لحاظ دید عمومی تولید و مستقر شده است. نمای داخلی کانکس چگونه باید باشد؟ نمای داخلی کانکس چگونه باید باشد؟ نمای داخلی کانکس با توجه به نوع کاربری آن قابلیت طراحی و تجهیز دارد. نمای داخلی کانکس با چند متریال مختلف پوشش داده میشود که به طور کامل آنها را تشریح می‌نماییم. معرفی ویژگی های کانکس غرفه بازیافت معرفی ویژگی های کانکس غرفه بازیافت کانکس غرفه بازیافت یکی دیگر انواع کانکس‌ها می‌باشد که با سقف قوس دار تهیه و تولید می‌شود. این طراحی ظاهری زیبا و منحصر به فرد به این نوع از کانکس‌ها می‌دهد. از کانکس‌های غرفه بازیافت می‌توان به عنوان کاربری برای مصارف گوناگون اعم از آلاچیق و همچنین کانکس میوه فروشی – دکه مطبوعاتی و . . . در اندازه‌های مختلف و شکل‌های هندسی متفاوت استفاده نمود. چگونه یک کانکس سفارشی داشته باشیم؟ چگونه یک کانکس سفارشی داشته باشیم؟ شما می‌توانید با شرکت سازنده کانس جهت طراحی هر نوع تغییر در نمای داخلی و یا ظاهری کانکس خود هماهنگ باشید و کانکس مورد نیاز خود را بر حسب کاربری که به ان نیاز دارید طراحی کنید. معرفی ویژگی های کانکس چرخدار معرفی ویژگی های کانکس چرخدار به راحتی می‌توان کانکس‌ها را به کانکس چرخدار تبدیل نمود و با وصل کردن آن به یک ماشین یدک کش آن را از مکانی به مکان دگر حمل نمود. برای چرخدار نمودن کانکس می‌توان از چرخ‌های پیکانی یا لندرور و ... استفاده نمود.
شرکت تک نماسازان به شماره ثبت 2126 بود و دارای تمامی مجوزهای مربوطه می باشد،لذا کپی برداری بدون ذکر لینک سایت پیگرد قانونی دارد.
شرکت سازنده